Wybierasz się  na parapetówkę? Oto co możesz wziąć w ramach upominku dla właścicieli

Wybierasz się na parapetówkę? Oto co możesz wziąć w ramach upominku dla właścicieli

Organizacja inauguracyjnego spotkania w dopiero co zasiedlonych pomieszczeniach jest super okazją dla wszystkich zgromadzonych. Upominek z okazji parapetówki przeważnie nastręcza jej uczestnikom wiele problemów. Jak się do tego zabrać, jak dużo środków przeznaczyć na zakup i jak ostatecznie przekonać się do właściwego wyboru? Niekiedy warto wyciągnąć od organizatorów, z czego będą cieszyć się bardziej. Jednym spodoba się komplet ręczników, części również estetyczny i praktyczny serwis śniadaniowy. Wszystko przeważnie zależy od użyteczności prezentów.

Pokaż się z upominkiem estetycznym i praktycznym

Na ile znasz osoby, do których idziesz z upominkiem?. Każdy spodziewa się czegoś innego – jedni ucieszą się z drobiazgu w rodzaju „śmieszny prezent”, pozostałych zadowoli użyteczny komplet serwetek lub zestaw ręczników. Gdy pojawiają się znaki zapytania – zamień z nimi dwa słowa przed kupnem gadżetu na parapetówkę. Obdarowywany zapewne się nie pogniewa, a Ty zyskasz przekonanie, że będzie trafiony.

Top five ponadczasowych prezentów. Na liście m.in. zestaw ręczników i kawiarka

Do pewnych drobiazgów na parapetówkę można zaliczyć:

Zestaw ręczników – jest to podarunek nadzwyczaj użyteczny. Gadżetów do wyposażenia łazienki w nowym mieszkaniu nigdy za wiele. Znasz to uczucie, gdy upominek pojawi się dwa razy? Z ręcznikami możesz być pewien, że w końcu trafią do łazienki i posłużą obdarowanym. Co wymyślić, by komplet ręczników nie trącił banałem? Oczywiście powinieneś uruchomić kreatywność i zdecydować się na niebanalny kolor, ciekawy fason, a nade wszystko najwyższą jakość.

Nieśmiertelne rośliny doniczkowe. Podarunek na nowe mieszkanie w formie roślin ozdobi i ożywi pomieszczenia, a jednocześnie stworzy odrobinę klimatu. Tu również będzie ważna wygląd, lecz również pewny wzrost i ciekawa osłonka.

Komplet kieliszków lub szklanek – upominek w tym guście do domowego kredensu okaże sę wyjątkowo praktyczny. To pierwsza potrzeba, jaką wszyscy odczuwają po zasiedleniu własnego lokalu.

Kawiarka – jest to uniwersalny pomysł na podarunek na parapetówkę dla miłośnika małej czarnej. Gdy Twój znajomy lub rodzina jest konsumentem tego napoju, nowa, solidna kawiarka okaże się naprawdę dobrym wyborem.

Alkohol – na parapetówce najczęściej pojawia się alkohol, jednak warto przynieść dla gospodarzy coś, co będą mogli wypróbować sami w innym momencie. Wybierz coś z lepszej sfery – markową whisky lub prosecco z tradycyjnej winnicy. Można także wybierać mniej znane, kolekcjonerskie browary.