Jak zwiększyć objętość włosów?

Jak zwiększyć objętość włosów?

Martwisz się każdego dnia, patrząc na te wszystkie kosmyki włosów w grzebieniu? Kto tego nie robi? To naturalne, że codziennie tracisz ponad 100 pasm, ale nadmierne wypadanie włosów to problem, o który musisz się martwić. Twoje lśniące i niesamowite loki wymagają tyle samo troski i uwagi, co Twoja twarz. Aby zapewnić włosom niezbędną pielęgnację i leczenie, ważne jest, aby przyjąć pewne codzienne nawyki, które mogą pomóc włosom w zapobieganiu wypadaniu i naturalnym zwiększeniu objętości włosów.

Oto kilka prostych sposobów, które pomogą Ci zwiększyć porost włosów.

Zastosuj Aloe Vera

Aloes może zdziałać cuda, jeśli jest używany rozsądnie, ponieważ jest starożytnym naturalnym środkiem na kontrolowanie wypadania włosów. Przyspiesza wzrost włosów, dostarczając niezbędnych składników odżywczych i nawilżenia skóry głowy. Wystarczy delikatnie nałożyć żel Aloe Vera bezpośrednio na skórę głowy i pozostawić na co najmniej godzinę, a następnie spłukać szamponem. Ciesz się beztroskimi i pełnymi włosami, wykonując tę ​​procedurę raz na dwa tygodnie.

Rozwiąż problem suchości i puszenia się

Aby pozbyć się problemu wypadania włosów, należy najpierw zająć się problemem suchych i puszących się włosów, ponieważ to sprawia, że ​​włosy są bardziej podatne na łamanie i wypadanie.

Olejek to najlepsza terapia

Masaż olejkami zawsze okazał się najlepszym rozwiązaniem problemu wypadania włosów, ponieważ pomaga przezwyciężyć problem łamania się włosów, czyniąc je mocniejszymi i zdrowszymi. Regularne stosowanie olejków może zapewnić blask i objętość matowym włosom.

Możesz również dodać kilka kropli olejku lawendowego do dyfuzora olejku lub do  małego nawilżacza  z ciepłą mgiełką ze śladami olejków eterycznych. Efekt jest po prostu niesamowity

Powiedz nie chemikaliom

O ile nie jest to konieczne, najlepiej unikać zbędnych zabiegów na włosy, takich jak prostowanie, trwała ondulacja i koloryzacja, które zawierają dużą ilość chemikaliów. Ponieważ takie zabiegi powodują, że grzywa jest matowa i sucha, lepiej ich unikać, jeśli to możliwe.