Zmiany, zmiany, zmiany…

Zmiany, zmiany, zmiany…

Ostatnie 2 miesiące przyniosły nam małą życiową rewolucję i w końcu przyszedł czas, żeby podzielić się tymi nowinami z Wami. Tym bardziej, że na blogu siłą rzeczy szykuje się trochę zmian.

Po pierwsze – najważniejsze – w maju powitaliśmy na świecie naszą córeczkę. Ciążowe trudności z pobytem w szpitalu włącznie sprawiły, że postanowiłam zachować tę wiadomość dla siebie jak najdłużej, ale w końcu chcę się z Wami podzielić tą radością. Helenka, bo takie imię wybraliśmy dla naszej córeczki, urodziła się zdrowa, silna i kudłata, robiąc długimi włoskami prawdziwą furorę w szpitalu i wśród naszych bliskich;) Nie będę zanudzać Was ochami i achami na temat mojego dziecka, ale, cóż, jak każdy rodzic mogę powiedzieć jedno: jest cudowna.

Po drugie – wyprowadzamy się z Wrocławia. Plan, żeby do czterdziestki wyprowadzić się z dużego miasta i zamieszkać w jakimś spokojnym, cichym miejscu, postanowiliśmy zrealizować nieco wcześniej. Przyjście na świat Helenki tylko ułatwiło nam podjęcie tej decyzji, bo oboje wolimy wychowywać dziecko w spokojniejszej miejscowości, ze świeżym powietrzem i bliskością natury.

Po trzecie – przyszłość bloga. W związku ze zmianami w moim życiu prywatnym, na blogu też możecie spodziewać się paru zmian. Będę nadal pisać o zdrowym stylu życia w (mniejszym) mieście i poszukiwaniu życiowej równowagi, ale pojawi się też nowa tematyka – związana z rodzicielstwem. Żadna ze mnie ekspertka, nie znajdziecie więc tu porad jak wychowywać dziecko i co trzeba, a czego nie wolno – myślę, że każdy wie, co dla jego dziecka najlepsze. Chcę jednak pisać o tym, co dla mnie ważne - o budowaniu bliskości z dzieckiem, naturalnej pielęgnacji, minimalizowaniu „dzieciowego konsumpcjonizmu” i innych tematach, które pewnie dopiero za jakiś czas staną się moim udziałem.

Muszę też Was uprzedzić, że na razie bedę pewnie miała mało czasu i teksty będą pojawiać się rzadziej i nieregularnie. Za jakiś czas jednak chciałabym popracować nad blogiem jeszcze intensywniej i pomyśleć o jego kierunkach rozwoju.

Mam nadzieję, ze poczekacie:) A tymczasem – serdecznie Was pozdrawiam i życzę lata pełnego radości i witamin!

 

 

 • http://afterkorpo.pl AfterKorpo

  budowaniu bliskości z dzieckiem, naturalnej pielęgnacji, minimalizowaniu „dzieciowego konsumpcjonizmu”… i w kolejnej dziedzinie nasze zainteresowania pokrywają się w 100% :-)

 • http://swieczek.pl/ Świeczek

  Gratuluję <3 I u mnie pojawiła się w tym czasie mała istota, więc tym chętniej powitam nową tematykę.

  • http://healthandthecity.pl/ ika (Health and the City)

   Dziękuję i w takim razie Tobie też gratuluję to i bardzo sie cieszę!:) Pozdrawiam serdecznie!

 • http://www.kinoswinka.pl/ Ania Kalemba

  Aaaa, cudownie! Gratulacje! :) <3 Fajnie, czekam na nowe posty :)

  • http://healthandthecity.pl/ ika (Health and the City)

   Dziękuję i pozdrawiam:)

 • Laura Sielskie Zycie

  Gratuluję z całego serca :) i czekam na nową odsłonę bloga, nowe tematy i nowe teksty :)

  • http://healthandthecity.pl/ ika (Health and the City)

   Dziękuję i serdecznie pozdrawiam!